Південна Корея платитиме майже по 500 доларів на місяць соціально замкнутим молодим людям, щоби ті виходили з дому.
Про це пише The Guardian.
Зазначається, що урядова програма покриватиме витрати на проживання, освіту, підтримку здоровʼя й консультації щодо працевлаштування для людей віком від 9 до 24 років. Також уряд буде надавати й інші види допомоги підліткам: купувати їм шкільне й спортивне приладдя, а також оплачувати корекцію зовнішнього вигляду, зокрема шрамів, яких підлітки можуть соромитися.
Читайте також: Заміна поліетиленових пакетів: школяр із Дніпра винайшов біополімер
“Так у суспільство хочуть реінтегрувати людей, які відчувають соціальну тривогу й економічну незахищеність, а тому й ведуть відлюдькуватий спосіб життя”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також: В Уганді запровадили смертну кару за гомосексуалізм: реакція ООН
Крім того, у такий спосіб хочуть підвищити рівень народжуваності в країні, адже у 2023 році Південна Корея стала єдиною державою у світі з коефіцієнтом народжуваності нижчим за одиницю. Це значить, що на одну жінку в середньому народжується 0,78 дітей.
Читайте також: За три місяці у Середземномор’ї загинуло понад 440 мігрантів — ООН
За даними Корейського інституту охорони здоров’я та соціальних справ, близько 350 000 людей у віці від 19 до 39 років у Південній Кореї вважаються самотніми або ізольованими — це приблизно 3% цієї вікової групи. Такі люди часто походять із неблагополучних сімей, і 40% почали жити відлюдно в підлітковому віці.