У шпиталі одружився військовий, який втратив обидві руки в Маріуполі

Хлопець освідчився нареченій у Дніпрі

30.05.2022

У шпиталі Трускавця на Львівщині одружився військовий ЗСУ Олександр Пікуль, який втратив обидві руки під час оборони Маріуполя.

Про це пише видання Джерела Трускавця.

Олександр дістав поранення у Маріуполі наприкінці березня: разом з хлопцями потрапив у ворожу засідку — осколком відсікло обидві руки. Першу медичну допомогу надали в бункері у Маріуполі, там лікарі працювали цілодобово. Олександр пригадує, як прийшовши до тями, запитав у медсестри, чи є руки. Жінка промовчала — не наважувалася сказати правду.

Через тиждень бійців евакуювали з Азовсталі вертольотами в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. Мечникова. Там з хлопцями працювали психологи, з’явилася можливість контактувати з рідним.

До Дніпра приїхали наречена Олександра — Тетяна, а також мама й сестра військового, які підтримували та доглядали за ним. Завдяки волонтерам знайшли квартиру. Через місяць Олександра й частину хлопців відправили до львівського шпиталю, однак там не було місця, аби забрати рідних, а в Трускавці знайшлося.

Весілля Олександра та Тетяни у шпиталі. Фото: Джерела Трускавця

Олександр та Тетяна до війни жили у Миколаївській області, зустрічалися два роки. Він боронить Україну від 2015 року. Хлопець освідчився нареченій у Дніпрі, а у Трускавці вирішили піти до РАЦСу і створити сім’ю.

Зараз Олександр проходить інтенсивне лікування: щодня перев’язки, процедури, масажі, фізіотерапія. Коли рани добре загояться — йому зроблять протезування.

Новини партнерів