У США створили фонд Меттью Перрі для допомоги людям із залежностями: подробиці

06.11.2023

Після смерті відомого актора та зірки серіалу «Друзі» Метью Перрі створили фонд на його честь.

Про це пише Associated Press.

«У дусі незмінного прагнення Метью Перрі допомагати іншим людям, які борються із залежностями, ми вшанували його спадщину, створивши фонд Метью Перрі. Ми керувалися його власними словами й досвідом, а також його прагненням змінити на краще якомога більше життів», – ідеться в інавгураційній заяві про заснування фонду Метью Перрі.

Читайте також: 20 найкращих цитат Меттью Перрі

Зазначається, що Фонд Метью Перрі приймає пожертви з метою надання підтримки особам, які борються з алкогольною та наркотичною залежностями. Засновники фонду зазначили, що керуватимуться принципами та цінностями самого актора, який протягом життя відкрито розповідав про власну боротьбу зі своїми недугами.

Читайте також: Померла 56-річна ірландська співачка Шинейд О’Коннор: деталі

Також Фонд прагне, щоб Метью Перрі пам’ятали як людину, яка насамперед допомагала іншим людям побороти власні залежності. Гаслом Фонду Метью Перрі обрали дві цитати актора:

«Коли я помру, я не хочу, щоб спершу згадували «Друзів» – я хочу, щоб спочатку говорили про допомогу іншим. І я збираюся прожити решту свого життя, доводячи це».

«Залежність – надто сильна річ, щоб її можна було подолати на самоті. Але разом, день за днем, ми можемо перемогти її».

Про актора: 

Метью Перрі – американо-канадський актор, найбільш відомий роллю Чендлера Бінга в серіалі «Друзі». Упродовж життя він боровся з алкогольною й наркотичною залежністю й розповів про це в книжці «Друзі, коханки і велика халепа» (Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing), яка вийшла у 2022 році.

Читайте також: Померла «Королева рок-н-ролу» Тіна Тернер: деталі

Метью Перрі помер 29 жовтня у віці 54 роки. Його тіло знайшли в його будинку в районі Лос-Анджелеса. Причина смерті Перрі буде відома пізніше, триває розслідування.