У центрі столиці встановили скульптуру Привида Києва

Прикмета скульптурки: Мене торкнись — перемогу наблизь.

22.06.2022

У центрі столиці відкрили мініскульптурку, присвячену Привидові Києва. Її встановили біля головного входу готелю «City Hotel» за адресою вул. Богдана Хмельницького 56-а у рамках проєкту «Шукай», завдяки якому на фасадах будівель з’являються мініатюрні символи Києва. Це 37-ма бронзова скульптура у проєкті.

Про це пише Вечірній Київ.

Авторка проєкту «Шукай» Юлія Бевзенко розповідає, що ідея зробити таку скульптурку виникла в перші дні вторгнення російських окупаційних військ, коли з’явилася інформація про українського військового льотчика-аса. Пізніше стало відомо, що це збірний образ бійців 40-ї бригади тактичної авіації, які боронять небо над столицею та Київською областю.

«Коли я прочитала про Привида Києва, написала в соцмережах, що після перемоги ми обов’язково маємо присвятити йому мініскульптурку. Це такий важливий образ для нас, українців. Він дає надію і почуття захищеності, адже над нашими головами є сміливі і такі вправні воїни», — згадує Юлія Бевзенко. 

Фото: Вечірній Київ

Загалом у столиці вже встановлені 37 бронзових мініскульптурок проєкту «Шукай». Біля кожної є табличка з QR-кодом, за допомогою якого можна дізнатися про символи Києва.

Востаннє мініатюри проєкту встановлювали у листопаді минулого року. Тоді їх присвятили київським меценатам і розташовані вони на знакових для цих людей будівлях.