Держави-члени Європейського Союзу попередньо схвалили заборону на знищення непроданого одягу, щоб скоротити відходи текстильної промисловості.
Щодня ми працюємо на інфофронті, виствілюючи подвиги українських жінок та впливаючи на світову спільноту інформаційно.
Ми просимо нас підтримати, аби ми й надалі могли виконувати нашу місію на шляху до української перемоги
Підтримати womo.uaПро це повідомляє «Європейська правда» із посиланням на видання Financial Times.
У березні 2022 року Єврокомісія підготувала план, спрямований на заохочення перероблення та повторного використання товарів, назвавши «вкрай поширеною екологічною проблемою» знищення непроданих споживчих товарів, як-от текстиль і взуття, через зростання онлайн-продажів.

Читайте також: В Австралії затримали екоактивістів, які зупинили потяг і вигрібали вугілля
Наприкінці минулого тижня країни ЄС підтримали заборону на знищення «одягу або аксесуарів до одягу». Вона стане частиною вимог до екодизайну для виробників на території держав-членів. Деякі країни Євросоюзу також пропонували, щоб вимоги до екодизайну поширювалися на електронні пристрої та взуття.
Останні новини
- В український прокат виходить документальний фільм «Залізні метелики»
- Кліматичні протести в Гаазі: затримали зірку серіалу «Гра престолів»
- Реєстровані партнерства в Україні: закон підтримав німецький дизайнер
- Як змінити бренд під час війни: досвідом поділилися фахівці MRKTNG MRTH
- Наукове шоу, тренінги на ЕІ та IQ та творчі майстер-класи: ТРЦ Gulliver запрошує на сімейний вікенд до Дня захисту дітей Новости на главной
Читайте також: Заміна поліетиленових пакетів: школяр із Дніпра винайшов біополімер
Згідно з проєктом пропозиції, кожен товар матиме паспорт продукту, де міститиметься інформація про те, як саме його виготовили. А онлайн-маркетплейсам висунуть вимоги, які гарантуватимуть, що вони збувають відповідну продукцію.
Заборона охопить лише середній бізнес, який налічує до 249 працівників і має річний обіг менш ніж 50 мільйонів євро. Очікується, що заборону на утилізацію непроданого одягу остаточно ухвалять 22 травня.
Читайте також: У Голлівуді з’явилися зірки українських тварин, які можуть зникнути через війну: фото
За оцінками Єврокомісії, текстильна промисловість відповідає за п’яту частину парникових викидів на території ЄС. Щороку громадяни ЄС викидають майже шість мільйонів тонн текстилю, але лише чверть із них переробляється.