У Голлівуді з’явилися зірки українських тварин, які можуть зникнути через війну: фото

06.04.2023

На Алеї слави у Голлівуді тимчасово з’явилися зірки з українськими тваринами, які опинилися на межі зникнення через російську агресію.

Про це повідомило UAnimals.

Активісти UAnimals нагадали світові, що через війну росії в Україні можуть назавжди зникнути степовий орел, бурий ведмідь, євроазійська рись, чорний лелека та крапчаста сипуха.

Читайте також: 82% українців вважають, що безпритульних тварин необхідно стерилізувати — дослідження

Зірки з назвами видів цих тварин активісти UAnimals тимчасово розмістили біля зірок Тома Круза, Френка Синатри, Арнольда Шварценеггера та інших видатних людей, які вшановані на Алеї слави за внесок у мистецтво та індустрію розваг.

Читайте також: У притулку у Бородянці загинули понад 300 тварин

«Росія вчиняє в Україні екоцид та екотероризм, цілеспрямовано знищує все живе. Через ракетні обстріли, підриви, замінування та інші варварські дії росіян масово гинуть тварини, як дикі, так і домашні. У зв’язку з екоцидом проти РФ мають бути запроваджені додаткові санкції. Країна-терорист повинна відповісти за порушення екологічної безпеки в Україні та долучитися до відновлення української екосистеми після війни шляхом виплати репарацій», — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Читайте також: Перетин кордону з домашнім улюбленцем: нові правила ввезення тварин у Європу

Загалом під загрозою зникнення опинилися понад 80 видів тварин, про що активісти UAnimals нагадали у Голлівуді на Алеї слави.

Читайте також: Кіт Степан одягнув худі українського бренда, щоб привернути увагу до бездомних котиків в Україні

Зазначається, що тварини на природоохоронних територіях України потерпають від війни, і мільйони з них уже загинули. 10 національних природних парків, 8 заповідників і 2 біосферні заповідники окуповані, а в деяких із них росіяни дозволяють полювати та відстрілювати диких тварин, які були під охороною.

Читайте також: У магазинах MasterZoo тепер можна «усиновити» песика або котика

Тому UAnimals започаткувала міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine, яка покликана притягнути росію до відповідальності за екологічні злочини, вчинені під час війни в Україні. У межах ініціативи активісти комунікують з українськими та іноземними політиками, а також проводять мітинги у різних куточках планети — від Варшави до Нью-Йорка, від Лондона до Праги. Так, під час кампанії #StopEcocideUkraine у Нью-Йорк «прилетіла» російська ракета.