UFuture і BookChef запускають проект #bestread

Найактуальніші світові бестселери з різних напрямків бізнес-знань

Партнери обиратимуть до видання найактуальніші світові бестселери з різних напрямків бізнес-знань і шукатимуть цікавих авторів в Україні

Київ, 22 жовтня 2019 — Холдингова компанія UFuture і видавництво BookСhef розпочинають спільне видання книжок, що сприятимуть розвитку підприємництва в Україні. Мета співпраці — об’єднати підприємницьку експертизу й успішний досвід книговидавництва. Це дасть змогу добирати літературу відповідно до потреб українського бізнесу, оптимізувати переклад, видання й розповсюдження.

У межах проекту вийдуть друком книжки широкої тематики, що сприятимуть розвитку підприємницьких компетенцій, зокрема, лідерства й менеджменту. Це видання, що даватимуть нові сучасні знання з різних аспектів підприємницької діяльності, розбиратимуть кейси, історії компаній і біографії їхніх засновників, надихатимуть на підприємницьку діяльність і підвищуватимуть її престиж.

«Щоб бути успішними і конкурентними в бізнесі, отримувати інвестиції, знаходити надійних партнерів, українським підприємцям необхідно постійно здобувати нові актуальні знання. Тому саме книжковий проект продовжить низку наших імпакт ініціатив з підтримки малого та середнього підприємництва в Україні», — наголосив засновник UFuture Василь Хмельницький.

«BookChef активно розвиває напрямок нон-фікшн. Ми реалізуємо великий спільний проєкт з бізнес-школою МІМ, в якому вийшли друком бестселери Іцхака Адізеса, Ювала Ноя Харарі, історії створення успішних компаній і продуктів. У 2019 році ми видали супер бестселер “Big Money. Принципи перших”, де досвідом поділилися відомі вітчизняні бізнесмени», — зазначив генеральний директор видавництва BookChef Олександр Кірпічов.

«#bestread — це книжки, що варті часу підприємців, найціннішого ресурсу сучасного бізнесу. Ми раді долучитися до співпраці з UFuture і синхронізуватися з іншими бізнес-ініціативами компанії», — наголосив керівник проекту Вадим Савельєв.

Незабаром партнери озвучать видавничі плани і розпочнуть підготовку перших книжок до друку.

Впродовж 2015-2019 рр. фонд Василя Хмельницького K.Fund випускав нон-фікшн книжки в межах проекту K.Fund Books.

ДОВІДКА

UFuture — це холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнесові та соціальні проекти. Компанія має диверсифікований портфель активів у сферах нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики й IT. Вартість активів UFuture оцінюють у $550 млн., а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить понад $1 млрд. UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP (спеціалізується на великих інфраструктурних проектах), міжнародного аеропорту «Київ» ім. І. Сікорського (другий міжнародний аеропорт в Україні за пасажиропотоком), національного оператора зовнішньої реклами «РТМ-Україна», групи IT-компаній та екосистемних технологічних рішень ITernal. UFuture є стратегічним інвестором у  компанії Biopharma (фармацевтика) та UDP Renewables (відновлювана енергетика). Компанія також розвиває нові бізнес-проекти, серед яких інноваційні парки UNIT.City у Києві та  Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк «Біла Церква» та завод із виробництва сучасних електроустановчих систем «Plank Electrotechnic». UFuture підтримує соціальні проекти в галузях освіти й економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Lean Institute Ukraine, UNIT School of Business, інноваційні школи програмування UNIT Factory в Києві та Харкові, Новопечерська школа, всеукраїнська онлайн-платформа iLearn тощо.

BookChef — видавництво світових бестселерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Білла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня й інших всесвітньовідомих авторів.  За 3 роки амбіційний стартап виріс до видавництва з портфелем в 200+ книг і оборотом в десятки мільйонів гривень. Видавництво розвиває партнерські книжкові проекти із холдинговою компанією UFuture, бізнес-школою МІМ, Ощадбанком, міжнародною мережею лабораторій Сінево тощо. Видавництво відбирає книжки серед світових чартів, визнаних бестселерів і популярних новинок від перспективних авторів. Ми знаходимо тексти, які будуть корисні для читачів. Які можна читати та перечитувати багато разів. Які провокують на роздуми та допомагають дивитися на речі під незвичним кутом. BookChef — книжки, що формують особистість.