Україна візьме участь у саміті G7

12 Грудня 2022

Президент України після розмови з американським колегою Джо Байденом повідомив, що Україна візьме участь у саміті, який відбудеться вже 12 грудня.

 Вже сьогодні відбудеться саміт “Великої сімки“ — Україна братиме участь. І зараз ми скоординували наші позиції з Америкою. Це буде дуже важливий саміт, будуть новини”, — повідомив Зеленський на сайті голови держави.

 Президент наголосив, що Україна прагне досягти миру, та відзначив важливість консолідації міжнародних зусиль для досягнення цієї мети. Президент підкреслив, що представлена Україною формула миру сприймається позитивно і це “додає оптимізму”.

Як повідомлялось раніше, під час саміту G20 Президент України представив формулу миру, яка передбачає десять критично важливих кроків, реалізація яких дасть змогу припинити війну.

 

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.