Українка Магучіх виграла «срібло» на чемпіонаті світу з легкої атлетики

Ярослава Магучіх – вдруге поспіль стала віцечемпіонату світу

20.07.2022

Українка Ярослава Магучіх взяла «срібло» на чемпіонаті світу з легкої атлетики з результатом 2.02 м, поступившись лише за спробами австралійці Елеанор Паттерсон.

Про це пише Суспільне та пресслужба НОК України.

Це друга медаль України на цих змаганнях. Раніше бронзу завоював   стрибун у висоту Андрій Проценко. «Золото» розігрувалося на 2.04 м – ні Паттерсон, ні Магучіх не взяли цю висоту. А отже, за спробами австралійка обійшла українку (завдяки 2.02 м з першого стрибка) і стала чемпіонкою світу.

Українка Ірина Геращенко завершила змагання на 4-й позиції із особистим рекордом (2.00 м). Бронзу здобула Елена Валлортігара (теж 2.00 м).

Ярослава Магучіх – вдруге поспіль стала віцечемпіонату світу — у колекції спортсменки було срібло дебютної світової першості в Досі-2019. Ірина Геращенко на другому глобальному турнірі поспіль (Олімпіада-2020) фінішувала четвертою.