Українка на турнірі з боксу в Угорщині підняла прапор «Азова» 

16-річна Діана з Черкас на турнірі з боксу в Угорщині на п’єдесталі підняла прапор «Азова». Своїм вчинком вона висловила подяку легендарним «азовцям», які до останнього захищали Маріуполь від окупантів, і зараз разом з іншими воїнами з «Азовсталі» знаходяться в полоні у росіян.

Про це повідомив командир 2-го батальйону «Азов» Дмитро Кухарчук у своєму Telegram.

Діана — його вихованка в «Національному корпусі». Також Діана віддала данину поваги пам’яті бійця полку «Азов» Сергія Амброса, ім’я якого в її рідному місті носить спортивний зал Ambroscrossfight Sportclub, в якому тренується дівчина.

Зазначається, що під час вручення медалей, коли Діана розгорнула прапор полку, одна з представників організаторів турніру або федерації підійшла до українки із зауваженням, розповів журналіст Василь Танкевич у Facebook. Спортсменка спочатку проігнорувала її наполегливу вимогу, проте після таки була змушена згорнути прапор.

«Але яке це вже має значення? Діана своїм вчинком все одно змогла нагадати світові про українських героїв, які, віримо, повернуться додому живими», — йдеться у дописі.