Українка отримала престижну премію від Європейського інституту інновацій та технологій

Переможниця отримує 50 000 євро

Європейська Комісія оголосила переможців та лауреатів 10-ї церемонії вручення Європейської премії для жінок-новаторок. Ці жінки надихають майбутні покоління та підкреслюють важливість різноманітності та гендерної рівності у розвитку інноваційної політики Європи.

Однією з цьогорічних переможниць стала українка Юлія Білецька, генеральна директорка та співзасновниця компанії S.lab, яка розробляє альтернативи пакуванню з пінопласту.

Іліана Іванова, комісарка з питань інновацій, досліджень, культури, освіти та молоді, зазначила: «10-та Європейська премія для жінок-новаторок — це щорічне нагородження жінок, які є лідерами інновацій та підприємництва в Європі: 10-та Європейська премія для жінок-новаторок відзначає 10 років вшанування жінок, які є лідерами в галузі інновацій та підприємництва по всій Європі. Їхні прогресивні ідеї, пристрасть і рішучість надихають нас усіх і нагадують нам про важливість розвитку культури різноманітності та інклюзивності в інноваційному ландшафті Європи».

Європейська премія для жінок-новаторок присуджується жінкам з усього ЄС та країн-партнерів Horizon Europe, чиї інновації сприяють позитивним змінам для людей та планети.