Українка створила сервіс пошуку роботи для переселенців

Засновниця стартапу JobPoint Наталія Соколова створила платформу, яка допомагає знайти роботу біля дому у будь-якій точці світу. У пошуку вакансії у кроковій доступності допомагає інтерактивна мапа. Про це повідомляється на ФБ-сторінці проєкту.

«Спочатку головним призначенням JobPoint було допомогти внутрішнім переселенцям швидко знайти роботу поблизу дому у новому місті, а релокованим компаніям — знаходити кандидатів поруч із офісом. У перший же тиждень до бота звернулись 13 тис. користувачів. І це при тому, що ми зовсім не робили рекламу, спрацювало сарафанне радіо», — повідомила Наталія Соколова.

По-перше, ніякої реєстрації. А по-друге, тепер не потрібно відкривати мапу в окремому вікні та прокладати маршрут до кожного потенційного місця роботи. Все, що вам треба, — ввести у пошуку адресу. Після цього ви побачите мапу з точками, які позначають вакансії.

Коли рекрутер запускає розсилку, кандидати, які перебувають у цьому радіусі, миттєво її отримують. Вони спілкуються в анонімному чаті, а сповіщення про нові повідомлення надходять до месенджера, який обрав кожен із користувачів.

Зараз на платформі майже 22 тис. активних кандидатів і понад 1,3 тис. вакансій. Розвиток платформи потребує коштів, тому запровадили невелику плату за розсилку вакансій. Пошук у радіусі 1 км коштує 149 грн, 5 км — 299 грн, 10 км — 499 грн. Публікація самих вакансій безкоштовна.