Українка Вікторія Апанасенко вирушила на «Міс Всесвіт 2022» без команди

Уже 14 січня у США відбудеться міжнародний конкурс краси «Міс Всесвіт 2022». Представниця України Вікторія Апанасенко вже у дорозі. Вона 20 годин добиралася до Польщі під повітряну тривогу й тільки там змогла сісти на літак до США. Про це сама конкурсантка повідомила на особистій сторінці в Інстаграмі.

На конкурс краси у США «Міс Україна Всесвіт 2022» поїхала сама, а не з командою, як попередні представниці. Отже, 6 валіз з одягом, коробку та кофр Вікторія пильнуватиме самотужки, а це ще одне випробування на міцність.

Цікаво, перед вильотом українка сфотографувалася у жовтому спортивному костюмі та кросівках. Це попри те, що традиційне фото з аеропорту вважається першим виходом на «Міс Всесвіт» і публікується на платформах конкурсу.

Вікторія — з Чернігова. На початку повномасштабної війни готувала страви для ЗСУ та пенсіонерів в одному зі столичних закладів. Вона досі надсилає адресну допомогу дітям, людям літнього віку та переселенцям.

На «Міс Всесвіт 2022» Вікторія Апанасенко їде попри те, що в Новому Орлеані буде представниця Росії Анна Ліннікова. Україна докладала максимум зусиль, щоб країну-окупанта дискваліфікували, але у США цю вимогу проігнорували. Відмовлятися від участі українська сторона не стала. Вирішили, що конкурс «Міс Всесвіт» є таким міжнародним майданчиком, де варто «закликати зупинити Росію і її жорстоку загарбницьку війну» прямо зі сцени.

Нагадаємо, 2022 року команда національного конкурсу краси «Міс Україна Всесвіт» не проводила кастинг і грандіозне шоу, а віддала корону Вікторії Апанасенко, яка 2021-го поступилася перемогою Анні Неплях і отримала титул «І Віцеміс Україна Всесвіт».