Українка вперше в історії здобула медаль на чемпіонаті Європи з брейкінгу: фото

08.05.2023

Українська бігерл Анна Stefani Пономаренко виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з брейкінгу. Це перша медаль на континентальних чемпіонатах для збірної України.

Про це повідомляє «Суспільне Спорт».

У першості Європи в іспанській Альмерії взяли участь понад 150 бібоїв та 75 бігерл. Україну представили 11 спортсменів та 8 спортсменок.

До 1/8 фіналу дійшли четверо українців: Олег Kuzya Кузнєцов та Олександр LussySky Гатин-Лозинський (серед чоловіків), а також Катерина Kate Павленко й Анна Stefani Пономаренко (серед жінок).

До 1/4 фіналу пройшли троє з них, а до півфіналу лише Анна Stefani Пономаренко.

Бігерл Stefani у півфіналі перемогла (2:1) одну з найсильніших бігерл світу італійку Anti. Вихід у фінал гарантував українці медаль.

У золотому фіналі Stefani поступилася 15-річній представниці Литви Домініці Nicka Баневіч, яка в 1/4 фіналу вибила українку Kate. Отже, 27-річна Анна Stefani Пономаренко здобула срібло чемпіонату Європи-2023.

Також Stefani відібрали на Європейські ігри, куди автоматично потрапляють четверо найкращих серед чоловіків та жінок.