Українка з прапором та автоматом: як на Супербоулі-2023 підтримали Україну

15.02.2023

Американський астронавт Скотт Келлі опублікував фото із зображенням українки, зроблене на Супербоулі-2023. За словами Келлі, зображення з’явилося на підтримку українських гравців в американський футбол, які зараз захищають Україну від російських окупантів на фронті.

Фото Келлі опублікував у Twitter.

На екрані можна побачити комп’ютерну версію фото київської фотографки Владислави Саранчук, яка також виступила моделлю. У коментарі NV вона повідомила, що не є українською захисницею.

«Сама я за професією фотограф, не військова. На фото відтворення моєї ідеї. Коли на початку літа зробили виставку на Софіївській площі, мене це дуже сильно вразило, скільки всього відбувалося на території Київщини, особливо коли на власні очі побачила всі руйнування, які нам принесла росія. Побачене мене надихнуло на створення і втілення такого образу. Захотілося передати і показати через фотографію нашу незламність і боротьбу», — розповіла Саранчук.

Вона зізналася, що була вражена, побачивши цифрову версію себе на Супербоулі, адже фото робила для себе.

«Мене випадково хтось сфотографував і використав ці фото. Насправді, до цього моменту фотографії багато де використовувалися. Тільки знайомі скидали посилання. Коли була фотосесія, там було багато фотографів, спіймали момент — і все», — додала Саранчук.