Українок відібрала ФІФА для суддівства жіночого чемпіонату світу — 2023

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) залучить двох українок для арбітражу на жіночому чемпіонаті світу 2023 року. Турнір прийматимуть Австралія та Нова Зеландія. Про це повідомляється на офіційному сайті організації.

Катерина Монзуль і Марина Стрілецька потрапили до переліку арбітрів на турнір серед жінок. Перша працюватиме рефері у полі, а друга буде лайнсвумен.

41-річна Монзуль втретє працюватиме на чемпіонаті світу. Вона судила на мундіалі 2015 та 2019 років. Зокрема, українка була арбітринею фіналу США — Японія (5:2) на Кубку світу 2015-го. Натомість Стрілецька працювала на ЧС-2019.

Чемпіонат світу 2023 року розпочнеться 20 липня. Фінал призначений на 20 серпня. Матчі турніру прийматимуть Австралія та Нова Зеландія. Зокрема, вирішальний матч відбудеться у Сіднеї, а матч-відкриття — в Окленді. Жіноча збірна України не змогла пробитися на ЧС-2023, посівши у своїй відбірній групі третє місце.

Харків’янка Катерина Монзульперша в історії України жінка-арбітр елітної категорії ФІФА. Судить матчі чоловічої Української прем’єр-ліги від 2016 року. Того ж року стала членом виконкому ФФУ. Регулярно входить до топ арбітринь за версією IFFHS і до рейтингів найвпливовіших українок.