Українки здобули «золото» відкритого чемпіонату світу з екіпірованого паверліфтингу: фото

Українська збірна переможно стартувала на чемпіонаті світу з паверліфтингу, що розпочався у Литві. Українські спортсменки Тетяна Біла (Шлопко) та Анастасія Дерев’янко стали переможницями відкритого чемпіонату світу з екіпірованого паверліфтингу — 2023, що триватиме до 20 листопада.

Про це повідомляє Національна федерація паверліфтингу України.

У ваговій категорії до 47 кг чемпіонкою світу з сумою триборства 460 кг стала Тетяна Біла. Цей результат також є новим рекордом Європи. Крім того, українка здобула «малі» золоті нагороди у присіданні — 190 кг (рекорд Європи) та у жимі лежачи — 112,5 кг. У становій тязі Біла розташувалася на другій позиції (157,5 кг), виборовши срібну медаль. Результат спортсменки у сумі триборства — 460 кг.

На найвищу сходинку п’єдесталу піднялася й Анастасія Дерев’янко. Вона стала чемпіонкою у триборстві (487,5 кг) у вазі до 52 кг. Також у її доробку три медалі в окремих вправах: «срібло» у жимі (120 кг) та бронзові медалі у присіданні (185 кг) та становій тязі (182,5 кг). У сумі — 487,5 кг.

Додамо, що обидві спортсменки вперше у своїй карʼєрі стали чемпіонками світу.