Українки зможуть безкоштовно отримати набір для новонароджених

Благодійний фонд BGV у співпраці з німецькими спонсорами запустив благодійний проєкт з метою допомогти та підтримати породіль в Україні. Фонд передасть 10 тисяч наборів із найнеобхіднішим для перших місяців після пологів.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

Кожен набір містить дитячий одяг (боді, ромпери, шкарпетки та капелюшки), чоловічки-спальники для новонароджених, підгузки, пляшечки, соски, килимки для пеленання, пелюшки, засоби для догляду за шкірою малюка та мами, гігієнічні засоби (прокладки, вологі серветки та вологі рушнички), а також дитяче харчування та смаколики для мам.

Набір може отримати мама чи тато новонародженої дитини з будь-якої області та населеного пункту в Україні. Вік дитини на момент подачі заявки на отримання набору не має бути старше двох місяців, оскільки товари в наборі передбачені саме для дітей вікової категорії 0–2 місяці. На кожну дитину видають один набір. Наприклад, для сім’ї з двійнятами можна подати заявку на отримання двох наборів.

Щоб отримати набір, треба заповнити заявку на сайті, вказавши інформацію про вас і дитину, ваші контакти й дані для відправлення набору «Новою поштою». Також треба додати фото чи скан необхідних документів: свідоцтва про народження дитини та вашого ID (обидві сторони) або паспорта (перша, друга сторінка та сторінка з реєстрацією). Заявку мають опрацювати протягом тижня. Якщо вся вказана вами інформація коректна, ми автоматично підтвердимо заявку та надішлемо вам набір на вказане відділення «Нової пошти». В іншому разі – ми зв’яжемося з вами для уточнення інформації у заявці.