Українська легкоатлетка виграла турнір Континентального туру в Італії

26.05.2023

Українська легкоатлетка Ольга Ляхова виграла турнір Континентального туру World Athletics в італійському місті Савона у бігу на 800 метрів.

Про це повідомляє НОК України.

Зазначається, що Ольга Ляхова з Кременчука тріумфувала на дистанції 800 метрів. Українська спортсменка виграла перший турнір у рамках Континентального туру World Athletics, який відбувся в італійській Савоні. Ляхова перемогла з підсумковим результатом 2:01,79 хвилини.

До старту змагань головними конкурентками українки вважалися данка Аннемарі Ніссен та господарка турніру Серена Трояні. Та на фініші до трійки призерів потрапила лише кременчужанка.