Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла золото на першому міжнародному турнірі сезону

27.01.2023

У німецькому Котбусі відбувся перший міжнародний турнір сезону з легкої атлетики World Athletics Indoor Tour Bronze.

На змаганнях у стрибках у висоту Україну представляли Ярослава Магучіх та Ірина Геращенко, які підтвердили статус фавориток.

Магучіх із першої спроби вдалося підкорити висоту 1,98 метра, що дозволило їй здобути золоту медаль. Вона спробувала взяти висоту 2,02 метра, але підкорити її не вдалося.

Геращенко із результатом 1,96 метра посіла друге місце. На третвй сходинці представниця Фінляндії Гета Туурі (1,90 метра).

У чоловіків у стрибках із жердиною виступав Олександр Онуфрієв, але українець вибув із боротьби за медалі вже на старті турніру.

Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади у Токіо. Торік українка стала чемпіонкою світу у приміщенні, чемпіонкою Європи, срібною призеркою ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.