Українська режисерка Таню Муіньо зняла кліп для Елтона Джона й Брітні Спірс

Дует Елтона Джона й Брітні Спірс представив відеокліп на свою пісню Hold Me Closer, яку вони випустили наприкінці серпня. Режисеркою кліпу стала українка Таню Муіньо.

Про це пише Wonderzine Україна.

Кліп зняли в Мехіко. Самих виконавців у відео немає, натомість у кліпі танцює балет у костюмах кольорів прапора України.

«Ці зйомки стали дуже емоційними для мене, оскільки я росла на піснях Брітні. Після перегляду Slave For You я вирішила, що хочу стати режисеркою. Елтон Джон – теж ікона, на якій зростала не лише я, але й увесь світ. Створюючи це відео, я розуміла, які величезні очікування будуть у фанатів. Зважаючи на таку відповідальність, я мала придумати щось неочікуване й незвичне», – поділилася Муіньо.

Таню Муіньо – одна з найвідоміших українських кліпмейкерок. Вона працювала з Lil Nas X, Lizzo, Cardi B, Monatik, The Weeknd і Гаррі Стайлзом. Роботи режисерки номінували на «Ґреммі» та MTV Music Awards. Також Міуньо стала першою жінкою, яка перемогла в номінації «найкращий режисер» британської премії UK Music Video Awards.