Українська режисерка Тоня Ноябрьова змагатиметься за приз глядачів на Berlinale

Фільм «Ти мене любиш?» української режисерки Тоні Ноябрьової покажуть у програмі «Панорама» на Берлінському кінофестивалі. Про це повідомляє Держкіно.

«Ігровий повнометражний фільм «Ти мене любиш?» режисерки Тоні Ноябрьової представить Україну у програмі Panorama Берлінале, де відбудеться його світова прем’єра», — йдеться у повідомленні.

«Панорама» — програма Берлінського кінофестивалю, яка збирає фільми з усього світу з політичним, гендерним або соціальним контекстом. Зазвичай відбирають нестандартні стрічки, а головний приз вручає глядацьке журі.

Фільм «Ти мене любиш?» розповідає про дорослішання 17-річної Кіри, історія розгортається напередодні розпаду Радянського Союзу та народження нової країни.

«Це особиста історія мого дорослішання та становлення покоління. Це моя пісня про прощання з дитячими ілюзіями і про відчайдушні пошуки кохання. Я хотіла, щоб аудиторія фізично відчула, як наше минуле вислизає, немов пісок крізь пальці. Моя Кіра — символ мого покоління, першого покоління незалежної України», — зауважила режисерка.

Стрічку зняла компанія FAMILY PRODUCTION в Україні за підтримки Держкіно у копродукції з Сommonground Pictures та скандинавським кінофондом Film i Väst.

Як повідомлялося, фільм «Ти мене любиш?» брав участь у секції Work in progress Каннського та Стокгольмського кінофестивалів на майданчиках Tallin Black Nights та Ukraine Now, які представляли сучасне українське кіно, а також був відібраний в офіційну програму Work in progress фестивалю у Сан-Себастьяні.