Українська шаблістка стала чемпіонкою на Європейських іграх-2023: фото

28.06.2023

Українська шаблістка Ольга Харлан завоювала золоту медаль на ІІІ Європейських іграх у Кракові та стала чемпіонкою у змаганнях шаблісток.

Про це повідомляє НОК України.

«Ця перемога дуже важлива в першу чергу для нашої країни, а також особисто для мене, тому що я дуже хотіла принести медаль Україні, нашим бійцям, які нас захищають, моїй родині, яка частково тут зі мною. Але моя бабуся зараз знаходиться в Миколаївській області, сподіваюся, вона дивилася трансляцію, і бачила мій виступ. Я дуже рада, що сьогодні тут лунав гімн України, і я дуже голосно його співала. Сподіваюсь, вся країна співала його зі мною!», — прокоментувала свою перемогу спортсменка. 

Читайте також: Українська фехтувальниця завоювала «золото» на Європейських іграх-2023

Зазначимо, що українська олімпійська чемпіонка Ольга Харлан успішно пройшла випробування італійською шаблею: в 1/4 в особі Роселли Грегоріо (15:13), в 1/2 — Елоізи Пассаро (15:12), а у поєдинку за золото не залишила жодних шансів 19-річній румунці Ілінці Пантіс (15:3).

Читайте також: Українська легкоатлетка завоювала «золото» на Європейських іграх-2023

Це друге у кар’єрі Ольги Харлан золото Європейських ігор, але перше в індивідуальному заліку. У Баку-2015 вона святкувала перемогу разом з подругами по команді Аліною Комащук, Оленою Кравацькою та Ольгою Жовнір.

Читайте також: Українська каратистка виграла «золото» на ІІІ Європейських іграх

 

Новини партнерів