Українська спільнота Burning Man спалить коронавірус

З 28 по 30 травня на території промзони у Вишгороді відбудеться електронна вечірка — Річковий Рейв. В рамках фестивалю українська спільнота Burning Man планує спалення арт-об’єкту, символу Covid-19.

Нагадуємо, що цього року до лайнапу фестивалю приєдналося 40 українських діджеїв, які, своєю чергою, запалять початок літа відразу на трьох сценах. Організатори обіцяють безперервні виступи протягом 48 годин!

Головною локацією вечірки стане “пляж рейву”, де вже вдруге в українській історії електронних фестивалів декораціями стануть справжні баржі та плавкрани. Додатково працюватимуть ще дві сцени та кемпінг, частина якого також буде розташована на баржі. Сцена “Куренівка”, яка цілком належить партнерам і друзям заходу — українській спільноті Burning Man, та сцена “АНГАР” — темна сторона Річкового.

В “АНГАРІ” відвідувачі зможуть на повну відчути техно через світлові спецефекти та акустику.

Окрім музики на гостей фестивалю чекають зони фуд-корту та лаунжу, САП, баланс-борди, гамаки, можливість покататись на справжньому буксирі — так, організатори зроблять це можливим! Дістатись на локацію можна за допомогою власного наземного чи водного транспорту, або скориставшись послугами таксі чи трансферу. “Двері” Річкового будуть відкриті вже з 28 травня, 19:00.

За новинами фестивалю слідкуйте на офіційній сторінці події у facebook.