Українська велогонщиця Яна Беломоіна завоювала «золото» на престижному турнірі

28.03.2023

Чемпіонка Європи та бронзова медалістка чемпіонату світу з маунтенбайку Яна Беломоіна виборола «золото» міжнародних змагань XCO Vrtojba 2023 категорії C1, що проходили у словенській Вртойбі.

Про це пише НОК України та олімпійська команда у Facebook.

«Наша досвідчена спортсменка показала найкращий час на фініші у дисципліні крос-кантрі – 1:25.14, майже на дві хвилини випередивши і тим самим взявши реванш за минулорічну поразку у суперництві за перше місце у господарки траси Тані Жакель», — йдеться у повідомленні.

Додамо, що змагання у Словенії стали для Беломоіни третіми у 2023 році. До турніру у Вртойбі українська велогонщиця двічі виходила на старт у Греції та здобула два «срібла».

Переможці XCO Vrtojba 2023 (Словенія):

• Яна Беломоіна (Україна) — 01:25:14
  • Таня Жакель (Словенія) — 01:27:04
  • Віта Моврін (Словенія) — 01:27:39

Зазначимо, що Яна Беломоіна стала єдиною українкою дорослих змагань у Вртойбі. Водночас на юніорському рівні Україну представляли Володимир Обухівський, Артем Веклич та Анастасія Рубаненко. Найкращі результати серед них показала Рубаненко, яка фінішувала у своїй категорії п’ятою, поступившись бронзовій призерці на 54 секунди.