Українська військова з’явилася на обкладинці онлайн-версії Vogue

Героїнею номера стала 21-річна Оксана Рубаняк

06.03.2024

Весняний випуск українського видання Vogue прикрасили обкладинки у військовій тематиці. Героїнями номеру стали дві наші співвітчизниці – кулеметниця Оксана «Ксена» Рубаняк і модель Карина Мазяр.

«Весняний номер присвячений людям і справам, які надихають, — тут зібрані історії українських дизайнерів, художників, кураторів і меценатів, які змінюють культурний і соціальний ландшафт навколо себе», — розповіли у Vogue Ukraine.

Над фотосесією «Ukraine Today» працював відомий фотограф Бретт Ллойд, який вже двічі приїжджав до України.

обкладинка Vogue

Фото: Бретт Ллойд

На обкладинку для паперової версії потрапило фото, героїнею якого стала модель Карина Мазяр. Усміхнена дівчина позує на фоні кадетів Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Вибір цивільної дівчини у військовій формі викликав суперечки у соцмережах з приводу доцільності саме цього фото на головний обкладинці. Тим більше, що для онлайн-весії журналу обрали світлину справжньої військової, яка захищала Україну.

Обкладинка Vogue

Фото: Бретт Ллойд

На цифровому фото обкладинки позує Оксана «Ксена» Рубаняк. 21-річна дівчина із довгою рудою косою була командиркою підрозділу ЗСУ. Рік тому військова отримала поранення у Вугледарі, проте після реабілітації повернулася на фронт.

Читайте також: Вперше в історії 40 зірок прикрасили обкладинку британського Vogue

Обкладинку презентували на Тижні моди в Парижі у межах виставки Vogue Ukraine Showcase, присвяченоїукраїнській модній індустрії. На виставці показали фото Бретта Ллойда та роботи українських дизайнерів з лімітованою сувенірною колекцію українського Vogue. Частину прибутків команда видання спрямує у фонд «Ветеранка».

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram