Українська збірна з пляжної боротьби завоювала сім медалей: подробиці та фото

Українська збірна з пляжної боротьби блискуче завершила сезон, завоювавши сім медалей.

Про це повідомляє НОК України.

Зазначається, що на фінальному етапі Світової серії-2023, який проходив у турецькому місті Мугла, українські спортсмени вибороли 2 «золота», 2 «срібла» і 3 «бронзи».

• Олена Нікітінська (-70 кг).

Додамо, що Олену Нікітінську цього разу було визнано переможницею у номінації «Top Technique»

Також за підсумками виступів у Світовій серії були визначені чемпіони світу з пляжної боротьби-2023. У п’ятьох з восьми вагових категорій до Топ-3 загального заліку увійшли представники України.

Відзначимо, перше місце Оксани Кухти (-70 кг) та український п’єдестал у категорії до 60 кг: Дарʼя Медвецька, Анастасія Кравченко та Софія Кушнір.