Українська журналістка Наталія Кудрик балотується до Європарламенту від Італії

Українська журналістка Наталія Кудрик, яка живе в Італії з 2005 року, балотується до Європарламенту від ліберальної партії Azione. Партія, назва якої перекладається як «Дія», послідовно проводить проукраїнський курс у чотирьох регіонах центральної Італії: Лаціо, Марке, Умбрія і Тоскана. Про це розповіли в італійському виданні Linkiesta.

Від самого початку виборів до Європарламенту у 1979 році італійські громадянки українського походження вперше беруть у них участь.

«Завдяки моїй кандидатурі партія прагнула підвищити чутливість італійських виборців до теми необхідності оборони України від російського терору й захисту свободи в Європі. Багаторічний досвід журналістської діяльності став мені корисним у складному італійському контексті, глибоко просякнутому комуністичною та антиамериканською культурою», — розповіла журналістка у коментарі виданню Linkiesta.

Українка виступає також за реформу системи європейської безпеки й підвищення авторитету Риму в Євросоюзі, остаточну євроатлантичну інтеграцію України, а також вважає за потрібне робити вагомішим голос і роль української діаспори в Італії.

«Протягом майже двадцяти років життя й роботи в Італії я особисто пережила важкі часи. Але я також засвоїла урок: коли віриш і наполегливо прямуєш до правильної мети, то час буде на твоєму боці. В Італії улюбленим для мене стало прислів’я: крапля камінь точить або тиха вода круті береги підмиває. Так само крапля за краплею не лише деформує камінь, а формує і тебе», — зазначила Наталія.

Голосування в Італії відбудеться 8-9 червня.

Наталія Кудрик

Фото: linkiesta.it

Що відомо про Наталію Кудрик

Вона народилася у Києві 1975 року. Закінчила філологічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Працювала кореспонденткою у кількох українських медіа: The Ukrainian Week, «Українське радіо», «BBC Україна» та «Радіо Свобода». У 2005 році переїхала до Італії. Згодом вийшла заміж за італійця та залишилась у Римі.

«Голосуйте за Україну та її мирне європейське майбутнє, яким би далеким воно вам не здавалося. Бо крапля камінь точить», — підсумувала своє звернення кандидатка.

Читайте також: Українська журналістка отримала престижну американську премію за воєнні репортажі

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram