Українські борчині виграли чемпіонат Європи в Іспанії, завоювавши вісім нагод: фото

04.07.2023

Жіноча збірна України з боротьби U20 виграла чемпіонат Європи в Іспанії. «Золото» на змаганнях вибороли Ірина Бондар, Марія Єфремова, Аліна Філіпович, Манола Скобельська, Вікторія Слободенюк та Ірина Заблоцька.

Про це повідомляє НОК України.

Зазначається, що 17 нагород везе збірна України з чемпіонату Європи U-20 зі спортивної боротьби, який проходив в Іспанії.

Загалом на чемпіонаті Європи U20 жіноча збірна України виборола вісім із десяти нагород. Українські спортсменки здобули шість золотих та дві бронзові медалі.