Українські дефлімпійці-юніори виграли 7 медалей ЧС з настільного тенісу

21 Липня 2023

У Китайському Тайбеї пройшов І чемпіонаті світу з настільного тенісу серед юніорів з порушеннями слуху U19, де українські спортсмени здобули 7 медалей.

Про це повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Зазначається, що юні українські дефлімпійці здобули 4 “золота”, 1 “срібло2 та 2 бронзові медалі.

Читайте також: Українські стрибунки здобули три медалі на етапі «Діамантової ліги»

Українські чемпіони та призери:

Боротьба за людей: які рішення працюють у 2026 році

8 липня 2026 року в Києві HR Wisdom Summit 2026 об’єднає HRD, CEO та керівників компаній для обговорення найгостріших викликів ринку праці. Учасники говоритимуть про утримання талантів, адаптацію ветеранів, нові моделі управління командами та розвиток навичок, необхідних бізнесу вже сьогодні.

«Золото» завоювали: Максим Овчаренко, Роксолана Будник (змішані пари); Роксолана Будник, Катерина Демковець (жінки, парні змагання); Максим Овчаренко, Дмитро Скварский (чоловіки, парні змагання); Максим Овчаренко (чоловіки, одиночні змагання).

Читайте також: Історична перемога: українська тенісистка Людмила Кіченок виграла змішаний турнір Wimbledon-2023

«Срібло» завоював Дмитро Скварський (чоловіки, одиночні змагання).

«Бронзу» завоювали: Дмитро Скварский, Катерина Демковець (змішані пари); Роксолана Будник (жінки, одиночні змагання).

Читайте також: Українські тенісистки встановили історичний рекорд на Wimbledon-2023

Додамо, що в чемпіонаті світу U19 взяли участь представники 12 країн світу. Дефлімпійську збірну України представляли чотири спортсмени, кожен з яких виборов нагороди.