Українські дизайнерки представили колекцію сезону осінь-зима у Парижі

Karavanska Umanska
07.03.2023

Українські дизайнерки Оксана Караванська та Ксенія Уманська представили колекцію сезону осінь-зима 23/24 у Парижі, під час Paris Fashion Week.

Показ мод пройшов в унікальній локації – Salle d’Honneur d’Alain Delon, де зараз розташований Український культурний центр.

Колекція Fakecial Identity Ready Couture by Karavanska Umanska має концепцію «Скільки у тебе облич? Саме стільки, щоб кожний сумнівався, що побачив справжнє».

Фото: пресслужба

Читайте також: ТОП-10 б’юті-подарунків від українських брендів на 8 березня

«Соціальна тема, закладена у вишивку нової колекції бренду Karavanska Umanska, присвячена темі соціальної адаптації. Межа ідентичності розмивається через численні пристосування. Людина одягає маску за маскою, накладає їх одну на одну. Чи вдасться їй не втратити своє «Я» за численними чужими картинками? Маски бувають естетичні і красиві, але ж можуть іти врозріз із власними почуттями», — йдеться у повідомленні. 

Фото: пресслужба

Читайте також: Міла Йовович написала вірш про Україну, щоб підтримати благодійний проєкт «Love Letter to Ukraine»

Колаборація найкреативнішої дизайнерки України Оксани Караванської та випускниці Лондонського коледжу моди Ксенії Уманської вперше була представлена у 2021 році і поєднала у собі бездоганний крій та артистичну вишивку, несучи у кожній колекції важливі соціальні виклики.