Українські тенісистки встановили історичний рекорд на Wimbledon-2023

07 Липня 2023
Lesia Tsurenko of Ukraine & Elina Svitolina of Ukraine in action during the first round of the 2023 Internazionali BNL d’Italia WTA 1000 tennis tournament

Українські тенісистки встановили національний рекорд за представництвом у другому колі Вімблдону-2023. До цієї стадії турніру вийшли чотири українки.

Про це повідомляє Суспільне.

Зазначається, що українські тенісистки встановили національний рекорд Wimbledon на цьогорічному турнірі. Вперше в історії чотири українки вийшли у друге коло трав’яного Шолома – Еліна Світоліна, Леся Цуренко, Ангеліна Калініна та Марта Костюк.

Читайте також: Українські борчині виграли чемпіонат Європи в Іспанії, завоювавши вісім нагод: фото

Раніше найкращим результатом для українок було три представництва у другому раунді (2008 – Альона Бондаренко, Катерина Бондаренко, Тетяна Перебийніс — та 2022 – Цуренко, Калініна, Костюк — роки).

Рішуча. Справжня. Небайдужа.

17 грудня 2025 року в Києві SHE Congress об’єднає власниць бізнесу, керівниць, медійних і культурних діячок, волонтерок. Під слоганом «Рішуча. Справжня. Небайдужа» учасниці поговорять про вибір, який формує майбутнє, команди та суспільство. На сцені SHE Congress кожна історія рішучості є важливою — про кроки в бізнесі й кар’єрі, освіті й комунікаціях, спорті й здоров’ї, благодійності та волонтерстві. І навіть про ті рішення, на які ще не наважилися — адже це теж частина шляху.

Забронюйте Вашу участь за найкращими умовами!

Читайте також: Уперше в історії жінка стала головним тренером чоловічого футбольного клубу

Найбільше представництво України у другому колі Вімблдону:

  • 1. Леся Цуренко, Еліна Світоліна, Марта Костюк та Ангеліна Калініна – 2023 рік
  • 2-3. Альона Бондаренко, Катерина Бондаренко та Тетяна Перебийніс – 2008 рік
  • 2-3. Леся Цуренко, Ангеліна Калініна та Марта Костюк – 2022 рік