Український дівочий панк-рок-гурт The Sixsters виступить на легендарному фестивалі

18.05.2023

Український дівочий панк-рок-гурт The Sixsters візьме участь у легендарному фестивалі «Glastonbury Festival», який відбудеться 22–25 червня у Великій Британії.

Зазначимо, що цей фестиваль є найбільшим музичним британським заходом, що проводять з 1970 року. Раніше на Glastonbury Festival виступали Coldplay, Gorillaz, Metallica, Foo Fighters, U2, Red Hot Chili Peppers.

Читайте також: День вишиванки: найгарніші вишиванки від українських брендів

Цього ж року у програмі вказані гранди сучасної музики: Елтон Джон, Lana Del Rey, Arctic Monkeys. І вперше в історії фестивалю на нього завітає молодий український гурт The Sixsters, учасницями якого є дівчата віком 13-18 років.

Фото: The Sixsters

Читайте також: Іво Бобул судитиметься із журналісткою через скандальне інтерв’ю: подробиці

The Sixsters — п’ять талановитих дівчат, яких об’єднала любов до музики. Вони грають авторські пісні у стилі панк-рок. Дівчата вже встигли вразити публіку своїми виступами на найпрестижніших фестивалях України: Faine Misto, Zahid Fest, Тарас Бульба Fest, «Чорноморські ігри».

Читайте також: Анджеліна Джолі запускає власне ательє: подробиці

У 2020 році разом з інді-гуртом Johnny Rides отримали перемогу у всеукраїнському конкурсі #Helloукраїнашукаєталанти, який проводив популярний гурт «Антитіла» за підтримки телеканалу «Україна».