Український фільм «Україна’22: Щоденники війни» отримав приз міжнародного кінофестивалю Cannes 7th Art Awards

Фільм «Україна’22: Щоденники війни», знятий у Кам’янці-Подільському на Хмельниччині, отримав спеціальний приз міжнародного кінофестивалю Cannes 7th Art Awards, який звучить так: «Special Prize of the»»Silk Road Production» Assotiation».

Про це повідомив режисер фільму Андрій Заєць у Facebook.

Читайте також: Український мультфільм «Мавка. Лісова пісня» знову побив рекорд: подробиці

«З 4 по 9 квітня 2023 року тривав 4-й міжнародний кінофестиваль Cannes 7th Art Awards (Канни, Франція), у шортлисті якого брали участь наші кам’янець-подільські повнометражні фільми «Україна’22: Щоденники війни» та UNBRIDLED… 10 квітня під час церемонії оголошення переможців, яка відбувалася в онлайн-форматі, наш документальний фільм про події перших місяців повномасштабної війни росії проти України «Україна’22: Щоденники війни» отримав спеціальний приз від організаторів кінофестивалю «Special Prize of the «Silk Road Production» Assotiation», — йдеться у повідомленні.

Читайте також: Український фільм «Памфір» переміг на Міжнародному кінофестивалі у Клівленді

«Битва за Україну» (Fight for Ukraine) – короткометражний фільм незалежних кінематографістів з міста Кам’янець-Подільський, присвячений подіям перших місяців повномасштабного російського вторгнення в Україну. Оповідь ведеться від імені добровольця з Кам’янця-Подільського та волонтерки, яка опинилась в окупованому Маріуполі. У стрічці зіграли ролі акторки Ірма Вітовська-Ванца та Віталіна Біблів.

Читайте також: Франківська художниця продала картину за ₴430 тисяч для бійців «Азову»: фото

Додамо, що прем’єра стрічки відбулась у День Незалежності України у межах безстрокового благодійного марафону Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка», що проходив на підтримку Збройних сил України.