Український фотограф Саша Маслов створив фотокнигу з історіями військових

Вона присвячена всім героям, які щодня захищають державу

01.03.2024

Фотограф Саша Маслов відомий співпрацею з багатьма іноземними виданнями, зокрема з The New York Times, New York Magazine та Wall Street Journal Magazine. Разом із канадсько-українською компанією Saint Javelin він закінчив фотокнигу Saints, у який задокументував історії людей під час повномасштабної війни. Про це розповідає The Village.

«Ця книга про особисту жертовність людей, які вирішили протистояти жорстокому й варварському вторгненню, що відбувається в Європі у 21 столітті на очах у всього світу», — поділився Саша Маслов.

фотоальбом

Фото: istpublishing.org

До книги увійшли понад 100 фото, що відображають історій військових ЗСУ, волонтерів та усіх тих, хто щодня допомагає захищати державу. На жаль, дехто з героїв загинув або вважається зниклим безвісти.

фотокнига

Фото: istpublishing.org

«Маслов говорить про нове розуміння святості й самопожертви, яке трансформувалося протягом 10 років війни», — зазначають у незалежному українському видавництві Ist Publishing.

Читайте також: В Україні з’явилася перша фотокнига національного вбрання

Майже третину прибутку (30%) від продажу книги на сайті Saint Javelin спрямують на закупівлю тактичного медичного обладнання для ЗСУ. Фотокнига вже доступна для передзамовлення на сайтах видавництва Ist Publishing і компанії Saint Javelin.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram