Український мультфільм «Мавка: Лісова пісня» стане мультсеріалом

14.06.2023

Український анімаційний фільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Мавка: Лісова пісня» стане мультсеріалом.

Про це розповіла промопродюсерка Film.UA Ксенія Баранова у коментарі Variety.

За словами Баранової, проєкт стане повноцінним приквелом до фільму, що став найкасовішою українською анімацією. Загалом планують зняти 12 епізодів, у кожному з них Мавка та її друзі зіткнуться з новими випробуваннями, отримають завдання допомогти лісу відновитися після битви та відновити порядок і гармонію.

Читайте також: В український прокат виходить документальний фільм «Залізні метелики»

«Події розгортатимуться одразу після битви між людьми та Лісовиком, охоронцем лісу, яка відбулася, коли решта лісових мешканців спали глибоким зимовим сном. Разом із жабокицем Квусем, шумником Гуком і німфами Мавка переживе несподівані, веселі, а часом і небезпечні пригоди в лісі. Намагаючись подбати про своє житло, вони досліджують його та розкривають велику кількість таємниць», — додала промопродюсерка Film.UA.

Продюсерка компанії Ірина Костюк зазначила, що розглядають «Мавку» як можливу франшизу.

Читайте також: Український фільм «Ми не згаснемо» Аліси Коваленко отримав престижну нагороду: деталі

«Ми вже запустили танцювальне шоу, будемо планувати і продовження. Коли ми почали працювати над фільмом вісім років тому, завжди думали, що це буде велика IP (intellectual property — інтелектуальна власність — прим. ред.). Ми назвали його “Всесвіт Мавки”, задумуючи як мультиплатформенний кросмедійний проєкт. Ще до виходу фільму на екрани ми уклали багато ліцензійних угод та торгових угод, що є безпрецедентним для нашого ринку», — розповіла вона.

Читайте також: Українська стрічка «Ми не згаснемо» перемогла у міжнародному конкурсі: деталі

Водночас продюсерка Film.UA зауважила, що Мавка є «чимось новим для світу»: «У Disney були принцеси з усього світу, але не з України. З рунами на обличчі, кольором волосся та всіма цими ритуалами Мавка — нова героїня».