Український проект Meredot отримав грант у 50 тисяч євро

Технологію бездротової зарядки розвиватимуть в рамках програми Horizon 2020

Український стартап Meredot, який розробляє технологію бездротової зарядки, отримав грант у розмірі 50 тисяч євро від Європейської комісії за програмою Horizon 2020*. Про це повідомляє Ain.

«Комісія високо оцінила наукові результати і потенціал технології. Ми раді, що стали одними з 5% європейських стартапів, які виграли грант від Horizon 2020. Це важливе досягнення для проекту Meredo », — прокоментував співзасновник і гендиректор компанії Роман Бисько.

Дана технологія дозволяє позбавитися проблем існуючих бездротових зарядних пристроїв, таких, як низька енергоефективність, мала передавана потужність і статичність гаджетів.

«Завдяки розробкам нашої команди стала можливою передача «повітрям» електроенергії на відстань 30 см з ефективністю системи вищою за 90%» — зазначив співзасновник і технічний директор компанії Роман Єршов.

Також зазначимо, що технологія дає змогу заряджати кілька пристроїв одночасно. Система підтримує електричну зарядку 6 кВт і 11 кВт.

Крім удосконалення технології бездротової зарядки, Meredot виготовляє пристрої для бездротової зарядки — MePower. Їх можна використовувати для ноутбуків, телефонів чи смартгодинників, а також дронів і навіть електромобілів.

Meredot направить отримані кошти на доопрацювання технології та її адаптації до потреб користувачів автомобільної, побутової й мобільної техніки. Після завершення першої фази, стартап планує продовжити свою участь в Horizon 2020 і подати документи на другий етап програми, де обсяг фінансування вже до 2,5 млн євро.

_________________

*Horizon 2020 – програма Євросоюзу з фінансування науки та інновацій, розрахована на 2014-2020 роки. Її бюджет становить близько 80 мільярдів євро.

Фото: facebook.com/Meredot

Джерела: the-village.com.ua, ain.ua

— Читайте також: Найбагатші родини світу: Рейтинг Bloomberg