Українському бренду Sleeper оголосили бойкот через приєднання до команди росіянки

01.12.2022

Український бренд одягу Sleeper призначив росіянку Марію Лімонову на посаду директора із взаємодії з брендом та креативних комунікацій. Більшість клієнтів та прихильників торговельної марки висловили своє негативне ставлення до такого вчинку у розпал повномасштабної війни в Україні.

На сторінці бренду не було жодної згадки та пояснень. Проте засновниці Sleeper Катерина Зубарєва та Ася Вареца у соцмережах пояснили свій вибір. У відповідь на хейт, що піднявся у соцмережах, власниці компанії заявили у сторіс, що «засуджують прояви ксенофобії в будь-якій формі», а під час прийому на роботу насамперед керуються наявністю кваліфікації. За їхніми словами, позиція бренду унеможливлює працевлаштування людей з неоднозначним ставленням до війни в Україні.

«Усі люди в команді мають чітку та прозору позицію: ми засуджуємо війну та докладаємо всіх зусиль для наближення перемоги України та витіснення ворога з наших територій. Від свого заснування, сьогодні і надалі Sleeper не наймає людей, які проживають на території росії, і не підтримує економіку країни-агресора», — йдеться у заяві засновниць бренду.

Українські фешн-блогери на своїх сторінках відреагували на новину та висловили бойкот компанії. Наприклад, стилістка та засновниця MODEIS.ME Маргарита Мурадова написала у Instagram, що більше не буде підтримувати бренд, оскільки, крім нового призначення, компанія перенесла виробництво в іншу країну і до серпня принципово не постачала одяг в Україну та українцям.

Як повідомлялося, раніше Марія Лімонова працювала керівником відділу маркетингу у РФ та Східній Європі італійського модного дому Trussardi, керувала відділом зв’язків із громадськістю в Gucci, писала для журналу Tatler. Після початку повномасштабної війни в Україні Лімонова покинула країну.