Українською мовою вийде дитяча книжка для дітей «Ґрета і гіганти»

Історія, яка натхнена боротьбою ҐРЕТИ ТУМБЕРҐ за порятунок світу!

Дитяча книга Зої Такер та Зої Персіко «Ґрета і гіганти» — історія про маленьку дівчинку на ім’я Ґрета, яка живе у прекрасному лісі, якому загрожують гіганти. Прийшовши до лісу, гіганти нарубали дерев щоби звести будинки. Потім вони нарубали ще дерев і звели ще більші будинки. З будинків виросли селища, а з селищ – міста, і зрештою лісу майже не залишилося. На щастя, у Ґрети є ідея…

Зміна клімату — найбільша криза, з якою коли-небудь стикалися люди. Ґрета знала все це й не могла зрозуміти, чому ніхто цьому не протидіє. Тож коли їй було 15 років, вона пішла на страйк замість школи, сівши під будівлею парламенту Швеції з плакатом, на якому був напис: «Страйк заради клімату». За якийсь час поруч із нею почали зупинятися люди, а тепер її протест спонукає дітей і дорослих з усього світу теж протистояти зміні клімату. Ґрета спілкувалася з політиками з багатьох країн, а 2019 року її номінували на Нобелівську премію миру.

Купуючи примірник цієї книжки, ви робите пожертву в розмірі 3% від вартості на підтримку міжнародного кліматичного фонду «350.org»

350.org — це рух людей, відданих захисту світу природи від знищення. Ми мріємо про зеленішу, здоровішу й мирну планету, здатну підтримувати життя ще не одне покоління. Більше інформації про нас можна знайти за адресою: 350.org

✔Ґрета одна з найвпливовіших підлітків сучасності і зовсім не дивно, що її боротьба надихає та видається така неймовірна книга, яка наповнена яскравими малюнками та важливою розповіддю для діток!
⠀✔Світовий реліз даної книжки відбувся у листопаді цього року, а українською мовою видання у продажу з 15 грудня 2019 року!

✔Книжка надрукована на повністю переробленому папері!

Перша презентація книги у місті київ відбудеться: 21.12.2019 о 16:00 у книгарні «буква» на вул. Б. Хмельницького, 3б