Українську кліпмейкерку Таню Муіньо другий рік поспіль номінували на «Греммі»

16.11.2022

Кліп Гаррі Стайлса As It Was, режисеркою якого стала українка Таня Муіньо, претендує на нагороду за «Найкраще музичне відео». У цьому кліпі використані роботи української художниці Маші Реви. Серед претендентів на перемогу у цій номінації: Easy On Me — Адель, Yet To Come — BTS, The Heart Part 5 — Кендріка Ламара, All To Well: Short Film — Тейлор Свіфт.

Режисерка відреагувала на номінацію лаконічно: поділилася скриншотом і позначила тих, з ким працювала.

Цікаво, що кліп Гаррі Стайлза As It Was вже переміг на MTV VMA 2022 у номінаціях «Найкраща популярна пісня» та «Найкраща операторська робота».

Зауважимо, у 2022 році Таню Муіньо номінували на «Греммі» за кліп MONTERO, який вона зняла для репера Lil Nas X.

Нагадаємо, 65-та церемонію нагородження «Греммі» проведуть у звичному форматі після двох поспіль гібридних церемоній через пандемію коронавірусу. Захід відбудеться 5 лютого 2023 року у залі Crypto.com Arena у Лос-Анджелесі.

Лідером за кількістю номінацій стали Бейонсе та Кендрік Ламар із дев’ятьма та вісьмома номінаціями відповідно. Таким чином, Бейонсе та її чоловік Jay Z стали найномінованішими артистами в історії премії — по 88 номінацій.

По сім номінацій отримали Adele та Бренді Карлайл. У Мері Джей Блайдж, DJ Khaled, The-Dream, Ренді Меррілла та Гаррі Стайлса — по шість номінацій.