Українці тріумфують на спортивній арені. Збірна країни з ММА стала найсильнішою в Європі

12.04.2024

Кубок Європи-2024 проходив у сербському Белграді. Протягом десяти днів українські спортсмени довели, що Україна є лідером в Європі у змішаних єдиноборствах ММА. Про це повідомила Національна федерація зі змішаних єдиноборств ММА.

«Ми вкотре бачимо, що українці, не зважаючи ні на вік, ні на обставини, ні на час, борються задля найвищих результатів!», — написали на офіційній сторінці федерації.

У турнірі брали участь понад 500 спортсменів із 36 країн світу. Команду України представляли 18 спортсменів: 15 чоловіків та 3 жінки. Наша збірна упевнено фінішувала на першому місці в медальному заліку.

Загалом українські спортсмени вибороли 55 медалей: 17 золотих, 16 срібних та 22 бронзові. Крім того, Україна стала єдиною збірною, що виграла на турнірі більше однієї золотої нагороди.

Одним із переможців Кубку Європи став студент київської політехники Дмитро Макаров. На сайті вишу вже привітали свого студента і чемпіона.