З особистим рекордом. Українські фігуристи потрапили до довільної програми чемпіонату світу

21.03.2024

На чемпіонаті світу з фігурного катання у спортивних парах Україну представляли Софія Голіченко та Артем Даренський. Для дуету це другий старт на змаганнях світового рівня. Минулого разу спортсмени брали участь у турнірі 2022 року, проте виступали лише у короткій програмі.

У Монреалі Голіченко й Даремський мали змагатися з 23 парами. Проте українці достроково отримали кваліфікацію та вийшли у довільну програму змагань після виступів 12 учасників. Фігуристи отримали 59, 34 бала, встановивши особистий рекорд, і посіли 16-те місце у короткій програмі.

Софія Голіченко та Артем Даренський

Софія Голіченко та Артем Даренський. Фото: AP Photos

У підсумку наша команда завершила свій виступ на 11-му місці. Спортивні пари представлять свої довільні програми у ніч проти 22 березня. Призерів турніру визначать за підсумками двох виступів.

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram