Україну приймають до пулу країн, які допоможуть подолати корупцію

09.12.2022

Робоча група Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) щодо боротьби з корупцією та хабарництвом проголосувала за надання Україні статусу учасника цієї спільноти. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Телеграмі.

«Робоча група ОЕСР щодо боротьби з хабарництвом в міжнародних ділових операціях дала зелене світло та проголосувала за надання Україні статусу учасника групи. Тепер чекаємо на фінальне затвердження рішення комітетом зовнішніх зв’язків», -— написав Єрмак.

Ухвалене рішення відкриває шлях Україні до найвищого антикорупційного стандарту в світі та до групи найбільш успішних країн у галузі боротьби з корупцією.

Як повідомлялося, ОЕСР об’єднує 37 найрозвиненіших країн. Метою її діяльності є створення найкращих рішень для державної політики, яка сприятиме економічному процвітанню, рівним можливостям та добробуту для всіх. Експертиза та діяльність цієї організації охоплюють також питання регіонального розвитку, охорони здоров’я, освіти, захисту довкілля тощо.