UKRSIBBANK запустив сервіс для здійснення мрій Dreams

Як діджиталізувати мрію

Українці – нація мрійників. Щоб допомогти здійснити якомога більше мрій, UKRSIBBANK BNP Paribas Group представив для українського ринку сервіс Dreams, який запрацює  у додатку UKRSIB online. Завдяки діджиталізації мрій, процес їхнього втілення в життя повинен стати простішим та ефективнішим.  

З дитинства нас привчають, що мріяти – добре. Тож ми регулярно уявляємо себе видатними вченими, дослідниками космосу або відомими кіноакторами. В наших мріях ми купуємо дорогі автівки, наповнюємо дім розумною побутовою технікою й відправляємо дітей на навчання закордон. Проте у реальному житті більшість мрій так і залишаються мріями через брак коштів.

У 70% опитаних українців наразі є мрія, але найбільшим бар’єром для здійснення є нестача грошей. І наш банк може допомогти українцям наблизитись до мрій. Уявіть, що банк — це машина часу, за допомогою якої можна взяти гроші у себе в майбутньому або відправити собі в майбутнє гроші для втілення мрії. І, якщо з кредитами все зрозуміло, то із завданням відправки грошей собі в майбутнє людина здатна впоратися гірше. Ми придумали рішення, яке дозволити українцям втілювати свої мрії, — зазначив заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу  UKRSIBBANK BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group представляє сервіс для здійснення мрій Dreams, розроблений і вже запущений у Швеції, а потім і в інших країнах Європи. Dreams допомагає обрати мрію, визначити необхідну суму та час, за який хочете досягти мети. Але найголовніше це інструменти сейфхаки. Вони не лише відкладають на бажане частку ваших коштів, а й допомагають корисними порадами щодо несподіваних джерел економії.