Укрзалізниця кататиме ретро-потягом у Києві

06.01.2023

Укрзалізниця призначила додаткові рейси 7 та 8 січня, 14 та 15 січня столицею святковим ретро-потягом на паровозній тязі. Про це повідомляє АТ «Укрзалізниця» у Фейсбуці.

Зазначається, що у складі ретро-потягу буде два старовинні паротяги 1954 року і сім пасажирських вагонів з місцями для сидіння. Відправлення відбудеться о 12:34 з першої платформи Центрального залізничного вокзалу. Мандрівка триватиме понад годину. Компанія повідомляє, що квитки вже у продажу у чатботі та у застосунку (за запитом Київ-Пасажирський — Київ-Казковий, потяг №894/893). Також квитки можна купити у касах вокзалів. Вартість дорослого квитка стартує від 136,96 грн, дитячого — від 104 грн.

«7 та 8 січня столицею курсуватиме наш святково-екскурсійний паровоз, який подарує вам незабутні емоції. На вокзалі вас зустрінуть казкові помічники святого Миколая, а у вагонах вихованці Київської дитячої залізниці проведуть цікаву екскурсію про історію Києва»,— йдеться у повідомленні.

В «Укрзалізниці» радять приходити на вокзал заздалегідь, щоб зробити фото, адже на самому вокзалі також є багато цікавого. Також нагадали про додаткові потяги через подовження канікул. Є сенс покататися навіть наступного тижня.

«14 та 15 січня столицею курсуватиме наш святково-екскурсійний паровоз, який вже так полюбився пасажирам. На вокзалі вас зустрінуть казкові помічники святого Миколая, а у вагонах маленьких пасажирів очікуватиме справжнє свято та подарунки від Укрзалізниці та ЮНІСЕФ», – ідеться у повідомленні.

У випадку оголошення повітряної тривоги до відправлення поїзда зі ст. Київ-Пасажирський рейс відкладається до 14:00. Якщо ж відбій повітряної тривоги не буде оголошено до 14:00, пасажирам буде запропоновано здати квитки та прийти в інший день.