«Укрзалізниця» спільно з UAnimals переглянуть правила проїзду стосовно людей із тваринами

Приводом для перегляду деяких пунктів стала історія нацгвардійця із службовим собакою

02.04.2024

Нещодавно у соцмережах приводом для чергового бурхливого обговорення стала історія військовослужбовця Валерія. Разом із своїм лабрадором Еммі він їхав у тамбурі вагону «Інтерсіті» з Києва до Чернігова. Про подальший розвиток подій після розголосу розповідає гуманістичний рух UAnimals.

За правилами «Укрзалізниці» у поїздах «Інтерсіті» не дозволяється перевозити тварин, вищих за 45 сантиметрів у холці. Нацгвардієць Валерій не мав часу на пошуки купе, в яких можна було б їхати з його лабрадором. Отже прийняв рішення залишитися в тамбурі вагону із своїм собакою.

Лабрадор

Валерій із своїм службовим собакою

UAnimals без зайвих зволікань відразу вирішили братися до діла і зустрілися з представниками «Укрзалізниці». Вони одразу ж обговорили спільне бачення питання та подальші можливі дії. На зустрічі домовилися про оновлення деяких застарілих пунктів правил щодо перевезення тварин у поїздах. Також з цього приводу вирішили організувати соціальну кампанію. Вона покликана закликати пасажирів без тварин з розумінням ставитись до пасажирів із тваринами.

Рух UAnimals був створений у 2016 році. Його активна діяльність розпочалася з масштабної боротьби проти експлуатації тварин у цирках. З початку повномасштабної війни рух активно допомагає вирішувати проблеми з тваринами із зони бойових дій.

Читайте також: Всеукраїнська зоозахисна премія: в Україні відзначили 15 волонтерів, які рятують тварин під час війни

Долучайтесь до наших соцмереж, аби бути в курсі усіх важливих новин та подій: Facebook, Telegram, Instagram