UNITED24 організував наймасштабнішу віртуальну ходу до Дня Незалежності

Український стартап Reface та фандрейзингова платформа UNITED24 організували віртуальну Ходу Незалежності, до якої може долучитися кожен із будь-якої точки світу. Для участі потрібно створити персоналізоване відео на тлі українських міст за внесок від 24 доларів.

Про це повідомляє ММR.

«Цей проєкт — можливість об’єднатися мільйонам українців, які були змушені тікати від війни, що розв’язала росія. Можливість пройтися вулицями тимчасово окупованих міст — нашим Херсоном, Сімферополем, Донецьком. Це також можливість для людей з усього світу висловити підтримку Україні. Пожертвувати символічну суму 24 долари, пройтися віртуальною ходою і показати, що ми не самі у цій боротьбі. На зібрані від Ходи Незалежності кошти Міністерство охорони здоров’я придбає дуже потрібні зараз автівки швидкої допомоги для порятунку життів невинних людей», — каже координаторка UNITED24 Ярослава Гресь.


Для втілення ідеї організатори використовують технологію заміни облич Reface. На вебсторінці проєкту користувач може завантажити фото себе, своїх друзів або відомих людей, вибрати українське місто для дійства, згенерувати відео та поділитися ним у соцмережах. Відео можна створити на тлі 16 українських міст, серед яких Донецьк, Сімферополь, Херсон та інші.

Віртуальна Хода Незалежності — спільний благодійний проєкт українського стартапу Reface та фандрейзингової платформи UNITED24. Створити відео та зробити внесок можна до 31 серпня на платформі Reface.fund. Усі зібрані кошти будуть направлені на закупівлю автівок екстреної медичної допомоги.