Уперше за чотири роки: жіноча збірна України з фехтування завоювала «бронзу» на Кубку світу

20.03.2023

Українські фехтувальниці здобули бронзову медаль Кубка світу на етапі в бельгійському Сінт-Нікласі.

Про це повідомляє офіційний канал Національного олімпійського комітету України та національної олімпійської збірної України у Telegram.

На третю сходинку п’єдесталу Кубка світу з фехтування на шаблях у бельгійському Сінт-Нікласі зійшла українська команда у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької та Валерії Гнідашевої.

Україна на Кубку світу в Сінт-Нікласі: результати

• 1/16 фіналу: Україна — Туреччина 45:38
  • 1/8 фіналу: Франція — Україна 44:45
  • Чвертьфінал: Україна — Німеччина 45:42
  • Півфінал: Україна — Італія 43:45
  • «Бронзовий» фінал: Україна — Угорщина 45:41

Зазначимо, що спортсменки змусили скласти зброю команду Туреччини (45:38), перший номер світового рейтингу Францію (45:44) та Німеччину (45:42). Поступившись у драматичному півфіналі італійкам (43:45), у поєдинку за третє місце українська команда взяла гору над чинними чемпіонками світу представницями Угорщини (45:41).

Нагадаємо, що жіноча збірна України з фехтування вперше з 2019 року виграла командну медаль Кубка світу, коли вони так само стали бронзовими призерками на етапі у французькому Орлеані.