Уряд: взимку в Україні не буде дефіциту бензину та ДП

01.12.2022

Міністерство економіки впевнене, що в Україні на тлі збільшення імпорту дизельних та бензинових генераторів не буде дефіциту пального. Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За його словами, в Україні достатньо пального, щоб ситуація взимку на паливному ринку була стабільною. Український прем’єр наголосив, що уряд постійно контактує з мережами АЗС та уважно спостерігає за балансом імпорту та споживання. Хоча останнім часом на паливному ринку з’явилися проблеми, зумовлені кількома чинниками. Наприклад, тим, що українські підприємства, компанії та прості українці через відключення електрики почали частіше використовувати бензинові та дизельні генератори. Якщо портативні бензинові генератори, призначені, наприклад, для заміського будинку, витрачають небагато бензину, то великі стаціонарні генератори можуть витрачати його чи ДП у дуже великих обсягах.

Як раніше повідомлялося, директор мережі АЗС Prime Дмитро Леушкін закликав українців запасатися бензином та дизельним пальним. Він вважає, що цієї зими будуть перебої з пальним.

Новини партнерів