У Києві відбудеться нове барне шоу «Спільнота»

Навчаємо, надихаємо
та об'єднуємо

19.03.2024

27-28 квітня в GNRTR пройде перше бар-шоу “Спільнота” від Diageo Bar Academy. Мета — об’єднати барменів та працівники індустрії гостинності для обміну досвідом та натхнення на творчість, а також підвищити культуру споживання. Також цей захід стане корисним надбанням для всіх поціновувачів коктейльної культури. 

На гостей очікує 2 лекційні зали з унікальним освітнім матеріалом та 24 спікерами, дегустаційна зала з улюбленими напоями та новинками від Diageo, 6 топових барів країни з відомими бартендерами та 2 experience-room з незабутнім досвідом. Спеціально для “Спільноти” бари-учасники розроблять ексклюзивні коктейлі, які можна спробувати тільки на івенті. 

Подія використовує cashless-систему, тому розрахуватись за коктейлі можна тільки карткою — готівка заборонена. Тому всім гостям “Спільноти” рекомендують подбати про безготівкові способи оплати заздалегідь. 

“Ідею створення шоу ми дбайливо виношували майже 4 роки, адже всі члени нашої команди мають великий досвід в індустрії, підсилений найкращими міжнародними кейсами і практиками. І зараз саме той час, коли нам необхідно обʼєднуватись, ділитись досвідом, щоб ставати сильнішими і рухати індустрію вперед!” — поділилась Ірина Желдак, бренд-менеджер Johnnie Walker, Baileys та навчальної програми Diageo Bar Academy.

  • Дата: 27-28 квітня
  • Адреса: Київ, вул. Михайла Грушевського, 3, GNRTR
  • Квитки: тут